#Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 – wspólne grillowanie - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 wspólne grillowanie


     Od kilku lat atrakcją na zakończenie roku szkolnego jest organizowanie grilla dla wszystkich mieszkańców Bursy Szkolnej Nr 1 w Łomży.
Dnia 9 czerwca 2015 roku o godzinie 18.00, po oficjalnym podsumowaniu roku szkolnego młodzież zaczęła schodzić się do ogrodu. Początkowo nieśmiało, lecz wraz z coraz intensywniejszymi zapachami pieczonej kiełbaski przybywało chętnych. Kiełbaski, karkówka, pyszna surówka i smaczne dodatki sprawiły, że apetyt dopisywał wszystkim. Nadworni kucharze Zbyszek Siwik, Kisiel Michał i p. Stanisław Wiśniewski musieli nieźle się nagimnastykować, aby sprostać zapotrzebowaniu głodnemu ludowi. Niewątpliwie atrakcją był pokaz przyrządzania i degustacja koktajli. Podziękowania składamy Kadłubowskiemu Patrykowi, który wraz z kolegą popisywał się mistrzowskim podrzucaniem butelek, a koktajle miały naprawdę cudowny smak.
    W miłej atmosferze przy pełnym stole i dźwiękach muzyki wybiła godzina 20.00. Impreza dobiegła końca. Młodzież wyznaczona do uporządkowania ogrodu spisała się na medal.
Opracowała:
B. Wiśniewska


 
ostatnia akualizacja: 24.03.2024
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego