Grill Activity - 2024 - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Grill Activity - 2024


    W ciepły, letni dzień, tj. 11. czerwca pogoda sprzyjała spędzaniu czasu wolnego na świeżym powietrzu. Została zatem przygotowana wyjątkowa impreza "Grill Activity".
    Impreza rozpoczęła się od współpracy przy przygotowaniach. Grupa ochotników rozstawiała stoły, krzesła. Każdy miał swoje zadanie, a wspólna praca przebiegała sprawnie i w radosnej atmosferze.
    Na rozstawionych grillach piekły się smakowite kiełbaski, a panie z kuchni przygotowały pieczoną kaszankę, ziemniaczaną kiszkę, karkówkę, jak również opiekane warzywa, np. pieczarki, paprykę czy cukinię.
    W malowniczym miejscu, w ogrodzie bursy zebrali się wszyscy uczestnicy, by wspólnie cieszyć się zbliżającymi się wakacjami. Tam utworzone grupy wzięły udział w przygotowanych różnorodnych grach i zabawach. Rywalizacjom kibicowali zebrani wychowankowie wraz z wychowawcami. Uczestnikom rozgrywek bardzo dziękujemy.
    Impreza zakończyła się w świetnych nastrojach, bowiem na zakończenie młodzież oprócz tańca integracyjnego "Belgijka" mogła nieco dłużej pląsać inne różnorodne układy.
    Uczestnicy zabawy wyrazili chęć ponownego spotkania i udziału w przyszłych edycjach. Była to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale także do zacieśnienia więzi, jak również nawiązania nowych znajomości.

Opracował: Paweł Gałczyk

cofnij


 
ostatnia akualizacja: 16.06.2024
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego