I Etap - Lista przyjętych i nieprzyjetych w roku szkolnym 2021-22 - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rekrutacja


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO BURSY SZKOLNEJ NR 1 W ŁOMŻY
W ROKU SZKOLNYM 2021-22



LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH - DZIEWCZĘTA

1. Arnista Klaudia
2. Arnista Wiktoria
3. Bacławska Gabriela
4. Banach Patrycja
5. Bloch Zuzanna
6. Bogdanowicz Oliwia
7. Borawska Sylwia
8. Borawska Wiktoria
9. Brzozowska Wiktoria
10. Budziłek Łucja
11. Bugnacka Wiktoria
12. Chilińska Kamila
13. Chludzińska Julia
14. Chrostowska Milena
15. Chrostowska Weronika
16. Chrzanowska Anna
17. Ciborowska Patrycja Izabela
18. Cimochowska Aleksandra
19. Cwalina Angelika
20. Cwalina Magdalena
21. Cwalina Wiktoria
22. Danowska Natalia
23. Dąbrowska Julia
24. Dąbrowska Lidia
25. Dąbrowska Natalia
26. Dębek Anna
27. Dębiec Maja
28. Długołęcka Weronika Długołęcka
29. Dmochowska Wiktoria
30. Domańska karolina
31. Domian Julia
32. Duda Dominika Aneta
33. Dzięgielewska Katarzyna
34. Filter Sylwia
35. Frąckiewicz Karolina
36. Gawryś Julia
37. Gawryś Paulina
38. Górecka Karolina
39. Górska Aleksandra
40. Górska Eliza
41. Górska Julia
42. Grodzka Julia
43. Grzybek Wiktoria
44. Grzymała Martyna
45. Gutowska Agata
46. Gutowska Ewelina
47. Gutowska Milena
48. Gutowska Paulina
49. Gwiazdowska Nikola Małgorzata
50. Gwiazdowska Olimpia Karolina
51. Jaczyńska Martyna
52. Jadczak Martyna
53. Jankowska Natalia
54. Jastrzębska Justyna
55. Jurska Anna Maria
56. Kaczyńska Natalia
57. Kadyszewska Anna
58. Kalinowska Nikola Aleksandra
59. Kaliszewska Oliwia
60. Karwowska Dominika
61. Kasznikowa Tatiana Kristina
62. Konopka Katarzyna
63. Konopka Oliwia
64. Kordowska Maja
65. Kosińska Daria
66. Kossakowska Ewa Aldona
67. Kossakowska Wiktoria
68. Kotara Weronika
69. Kowalczyk Kornelia
70. Kowalczyk Wiktoria
71. Kowalewska Julia
72. Kozikowska Emilia
73. Kozikowska Ewelina
74. Kozikowska Magdalena
75. Kozłowska Alicja
76. Kozłowska Julia
77. Kozłowska Magda
78. Kozłowska Zuzanna
79. Krajza Magdalena
80. Kulesza Joanna
81. Kunicka Oliwia
82. Kupidłowska Kinga
83. Laszczkowska Anna
84. Liberacka Agnieszka
85. Łazarczyk Maria
86. Łochowska Sandra Łochowska
87. Łoniewska Weronika
88. Łukaszewicz Weronika
89. Marcinowska Julia
90. Marczak Karolina
91. Maszkowska Klaudia
92. Mazur Klaudia
93. Mieczkowska Małgorzata
94. Mikucka Katarzyna
95. Misztalewska Oliwia
96. Modzelan Maja
97. Mościcka Klaudia
98. Mroczkowska Marta
99. Nadolna Ewa
100. Nadolna Weronika
101. Nalewajk Anna
102. Narewska Katarzyna
103. Nieciecka Karolina
104. Niedbała Kornelia
105. Norkowska Paulina
106. Orzoł Julia
107. Ostaszewska Milena
108. Parzych Klaudia
109. Pasztaleniec Wiktoria
110. Patalan Aleksandra
111. Pazik Dominika
112. Pazik Eliza
113. Pazik Kamila
114. Pazik Wiktoria
115. Pietrzak Emilia Jolanta
116. Płocińska Zuzanna
117. Płońska Gabriela
118. Polkowska Dominika
119. Prusińska Agata
120. Pruszyńska Katarzyna
121. Prymaka Maja
122. Przestrzelska Daria
123. Ptak Natalia
124. Radomska Aleksandra
125. Rogińska Ewa
126. Rogowska Wiktoria
127. Romanik Julia Katarzyna
128. Rozwadowska Marta
129. Rupińska Julia
130. Ruszczyk Aleksandra
131. Rybka Julia
132. Sejnowska Natalia Weronika
133. Serafin Klaudia
134. Sidorkiewicz Oliwia
135. Sierbińska Klaudia
136. Sierbińska Magdalena
137. Skierczyńska Wiktoria
138. Skorupa Aleksandra
139. Skorupska Magdalena
140. Skrodzka Amelia
141. Skrodzka Natalia
142. Słomowska Klaudia
143. Sobocińska Wiktoria
144. Socik Klaudia
145. Sokołowska Aneta
146. Sokołowska Paulina
147. Synowczyk Kornelia
148. Szymczuk Oliwia
149. Szymczuk Patrycja
150. Świderska Aleksandra
151. Świderska Julia
152. Świderska Magda
153. Święszkowska Aleksandra
154. Taraszkowski Anka Jazmin
155. Trzcińska Milena
156. Trzcińska Natalia
157. Tyszkiewicz Julia
158. Tyszko Justyna
159. Tyszko Maja Alicja
160. Urynowicz Karolina
161. Wardaszka Magdalena
162. Wicik Natalia
163. Wicik Paulina
164. Wilczek Daria
165. Wiszowata Julia
166. Wiśniewska Anna
167. Wiśniewska Julia
168. Wiśniewska Maria
169. Wiśniewska Weronika
170. Witt Oliwia
171. Włodkowska Beata
172. Wojsław Dominika
173. Wróblewska Julia
174. Wyrwas Gabriela
175. Zalewska Brygida
176. Załęska Wiktoria
177. Załuska Luiza
178. Zdankowska Paulina
179. Zielińska Maria Elżbieta
180. Zielińska Żaneta
181. Żebrowska Oliwia


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH - CHŁOPCY

1. Babowicz Artur
2. Banach Dominik
3. Borawski Arkadiusz
4. Brzostowski Adrian
5. Bzura Dawid
6. Cendrowski Maciej
7. Cendrowski Rafał
8. Chodoń Marcin
9. Chojnowski Kacper
10. Chrzanowski Damian
11. Czerwiński Mateusz
12. Dąbrowski Daniel
13. Dąbrowski Sylwester
14. Dębek Michał
15. Drozdowski Dawid
16. Duda Marcin
17. Dziczek Mateusz
18. Dzięgielewski Jakub
19. Gąska Bartłomiej
20. Gołaszewski Kacper
21. Gordon Piotr
22. Gosiewski Norbert.
23. Górski Mateusz
24. Grużewski Radosław
25. Grzymkowski Patryk
26. Gwiazdowski Sebastian Klaudiusz
27. Jachimowicz Łukasz
28. Janiak Bartosz
29. Kaczmarczyk Szymon
30. Kadłubowski Maciej
31. Kadyszewski Adam
32. KaLiszczyk Natan
33. Kanicki Kacper
34. Karwowski Jakub
35. Karwowski Jakub
36. Kidiajew-Zachłowski Maciej
37. Kleszczewski Damian
38. Kobus Krzysztof
39. Koliński Piotr
40. Kondracki Kacper
41. Kondratiuk Roman
42. Konopka Kamil Artur
43. Kopacz Dawid
44. Kopacz Jakub
45. Kowalczyk Kamil
46. Kowalczyk Przemysław
47. Krajewski Adam
48. Krzewski Dawid
49. Krzewski Patryk
50. Kukliński Maciej
51. Kukliński Mikołaj
52. Kulak Kacper
53. Laskowski Krystian
54. Leszczewski Dawid
55. Łęgowski Bartłomiej
56. Łochowski Sebastian
57. Łoniewski Radosław
58. Luba Damian
59. Mad rak Szymon
60. Majewski Jan
61. Malinowski Jakub
62. Matejkowski Damian
63. Mieczkowski Tomasz
64. Młynarczuk Krystian
65. Modzelewski Michał
66. Modzelewski Robert
67. Mościcki Adrian
68. Nadolny Adam
69. Niecikowski Krystian
70. Ostrowski Krystian
71. Palczewski Dawid
72. Pardo Maciej
73. Parzych Maksymilian
74. Perełka Aleksander
75. Pieńkowski Hubert
76. Piszczatowki Jakub
77. Piszczatowski Kacper
78. Płocharczyk Bartłomiej
79. Podolak Kacper
80. Przestrzelski Mikołaj
81. Przytuła Michał
82. Puchalski Antoni
83. Pupek Marcin
84. Radkowski Jakub
85. Rogowski Adrian
86. Roszkowski Bartłomiej
87. Sakowicz Eryk
88. Sienicki Michał
89. Sikorski Tomasz
90. Skrodzki Dawid
91. Stodulski Sebastian
92. Szczepaniak Kacper
93. Szewczyk Sebastian Paweł
94. Śleszyński Paweł Bartek
95. Trzaska Cezary
96. Trzaska Patryk
97. Walczyk Jakub
98. Waszkiewicz Jakub
99. Waszkiewicz Paweł
100. Włodkowski Radosław
101. Wojsław Damian
102. Wojtkowski Adam
103. Zaremba Karol
104. Zelkowski Patryk
105. Żebrowski Rafał
106. Żukowski Albert
107. Żukowski Patryk


LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH

DZIEWCZĘTA
1. Bagińska Magdalena
2. Bargłowska Klaudia
3. Cieloszczyk Kamila
4. Duda Natalia
5. Dzieniszewska Zuzanna
6. Grudowska Oliwia
7. Jabłońska Wiktoria
8. Kiełczewska Weronika Maria
9. Konopka Wiktoria
10. Konopko Justyna
11. Marcinowska Alicja
12. Masalska Wiktoria
13. Mikucka Wiktoria
14. Piszczatowska Małgorzata
15. Rudnicka Maja
16. Samul Izabela
17. Sasinowska Aleksandra
18. Siedlecka Emilia Ewa
19. Skrodzka Dominika
20. Strojna Julia
21. Surowiec Marika
22. Truszkowska Marta
23. Zalewska Joanna

CHŁOPCY

1. Anastasiadis Konstantinos
2. Baczewski Kacper
3. Bednarek Łukasz
4. Dębek Maciej
5. Gosk Szymon
6. Masłowski Hubert
7. Mazgoła Sebastian
8. Nieciecki Kacper
9. Przychodzeń Adrian


 
ostatnia akualizacja: 2021-09-01
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego