Lista przyjętych - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rekrutacja
 


LISTA WYCHOWANKÓW PRZYJĘTYCH DO BURSY SZKOLNEJ NR 1 W ŁOMŻY W ROKU SZKOLNYM 2017/18 NA PODSTAWIE DEKLARACJI

LISTA WYCHOWANKÓW NOWO PRZYJĘTYCH NA ROK SZKOLNY 2017/18 NA PODSTAWIE WNIOSKU PODCZAS  I POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ 03.07.2017r

LISTA PRZYJĘTYCH Z NA PODSTAWIE WNIOSKU NA ROK SZKOLNY 2017/18 - POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

1. Babkiewicz Przemysław
2. Baldachowski Rafał
3. Banach Karolina
4. Bączek Patryk
5. Bedkowski Mateusz
6. Borawska Ewelina
7. Borawska Monika
8. Borawski Kacper
9. Borawski Łukasz
10. Borkowski Kamil
11. Boryszewska Magdalena
12. Boryszewski Mateusz
13. Braun Marta
14. Brzozowska Paulina
15. Brzózka Karolina
16. Budziszewska Magdalena
17. Cekała Cezary
18. Chaberek Aleksandra
19. Chmielewska Agnieszka
20. Chmielewska Edyta
21. Chmielewski Damian
22. Chojnowski Paweł
23. Choromańska Monika
24. Chrzanowska Ewa
25. Chrzanowska Magdalena
26. Chylińska Magda
27. Cielaszczyk Majka
28. Cierpisz Maja
29. Cwalina Adrianna
30. Danowska Renata
31. Domitrz Magdalena
32. Drętek Luiza
33. Drząszcz Michał
34. Duda Kamila
35. Dutkowska Izabela
36. Dzięgielewska Daria
37. Farfułowska Natalia
38. Gardocka Justyna
39. Gardocki Mariusz
40. Gawrych Marta
41. Gąska Klaudia
42. Gąska Magdalena
43. Górski Hubert
44. Górski Szymon
45. Grodzka Natalia
46. Grosfeld Anna
47. Gryczkowska Natalia
48. Gutowska Justyna
49. Gutowski Arkadiusz
50. Gwiazdowski Michał
51. Jabłońska Monika
52. Jaczyński Andrzej
53. Jaksina Ewelina
54. Januszewska Natalia
55. Jastrzębski Mateusz
56. Jerzyło Katarzyna
57. Kadłubowski Patryk
58. Kadyszewska Katarzyna
59. Kalinowski Mateusz
60. Kamiński Kacper
61. Karolin Edyta
62. Karwowski Damian
63. Karwowski Daniel
64. Karwowski Rafał
65. Kielsznowski Damian
66. Kisielewska Alicja
67. Klimaszewska Katarzyna
68. Kołakowski Mateusz
69. Konopka Aleksandra
70. Kosiorek Marta
71. Kossakowska Iwona
72. Kossakowski Jan
73. Kostelnik Klaudia
74. Kotara Dominika
75. Kotara Natalia
76. Kotowski Kamil
77. Kownacki Damian
78. Kozikowska Aleksandra
79. Kraszewska Aleksandra
80. Krawcewicz Kacper
81. Krupa Karolina
82. Krzyżek Alicja
83. Ksepka Klaudia
84. Kulesza Kacper
85. Kulik Kamil
86. Kuropatwa Michał
87. Linowska Natalia
88. Łępicki Krzysztof
89. Łojek Daniel
90. Łoniewska Jowita
91. Łuba Anna
92. Makowska Klaudia
93. Malinowska Jolanta
94. Maliszewska Katarzyna
95. Marczyk Katarzyna
96. Maszkiewicz Renata
97. Matwiejuk Mikołaj
98. Mieczkowska Adriana
99. Mierzejewska Patrycja
100. Mikucka Monika
101. Milewska Karolina
102. Modzelewski Paweł
103. Mroczkowska Katarzyna
104. Mróz Oliwia
105. Murawska Aleksandra
106. Nadolna Wiktoria
107. Niedbała Klaudia
108. Nieradko Dawid
109. Nurczyk Aneta
110. Odaszewska Edyta
111. Ostaszewska Natalia
112. Paliwoda Paweł
113. Pawłowski Dominik
114. Pazik Aleksandra
115. Pazik Magdalena
116. Peczyńska Dorota
117. Peczyński Krzysztof
118. Perzanowska Patrycja
119. Płaczek Karol
120. Polita Sara
121. Polkowska Izabela
122. Polkowska Weronika
123. Popiołek Daria
124. Poreda Artur
125. Potaś Kacper
126. Potaś Mateusz
127. Przestrzelski Łukasz
128. Przyborowska Angelika
129. Ramatowska Adriana
130. Rogalewski Jakub
131. Rogowska Izabela
132. Rogowska Katarzyna
133. Rogowski Adam
134. Rostkowska Justyna
135. Rozwadowska Magdalena
136. Rudnicka Natalia
137. Rutkowska Alicja
138. Rutkowska Eliza
139. Rybicka Wanda
140. Sakowska Natalia
141. Samełko Arkadiusz
142. Semborowska Sylwia
143. Sienkiewicz Paulina
144. Siwik Agnieszka
145. Siwik Małgorzata
146. Sobiech Natalia
147. Socik Justyna
148. Sokołowska Anna
149. Sokołowska Patrycja
150. Stankiewicz Natalia
151. Struczyński Adam
152. Strzyżewska Magdalena
153. Szczepaniak Łukasz
154. Szewdo Magdalena
155. Szymanowska Magda
156. Taraszkowska Alicja
157. Truszkowska Justyna
158. Truszkowska Martyna
159. Trzonkowski Kamil
160. Tyborowski Jakub
161. Warmjak Dominika
162. Wiśniewska Patrycja
163. Witkowska Daria
164. Witkowska Klaudia
165. Witt Dominika
166. Włodarczyk Monika
167. Włodkowska Gabriela
168. Włodkowska Małgorzata
169. Wronka Julia
170. Zakrzewska Natalia
171. Zalewska Anna
172. Zalewska Julia
173. Zalewski Adam
174. Zataj Paola
175. Żbikowska Patrycja
176. Żukowska Sylwia

Dziewczęta
1. Bagińska Aneta
2. Bojanowska Natalia
3. Boryszewska Justyna
4. Brysiewska Julia
5. Chmielewska Renata
6. Dąbrowska Małgorzata
7. Dębińska Daria
8. Domańska Martyna
9. Ekstowicz Dorota Maria
10. Gadomska Klaudia
11. Gałkowska Jessica Anna
12. Gardocka Aneta
13. Gardocka Marta
14. Godlewska Weronika
15. Gołaś Julia
16. Górska Izabela
17. Gwardiak Zuzanna
18. Kaczmarczyk Natalia Angelika
19. Kalinowska Alicja
20. Kaliszewska Anna
21. Konopka Kamila
22. Konopka Klaudia
23. Kossakowska Anna
24. Koszykowska Izabela
25. Kowalczyk Julianna
26. Kowalewska Kinga
27. Krasiczkowa Wioletta
28. Krysiak Iwona
29. Kurzych Aleksandra
30. Łoniewska Karolina
31. Malinowska Ewa
32. Mikucka Katarzyna
33. Milewska Oliwia
34. Mocarska Paulina
35. Nerkowska Patrycja
36. Niedbała Angelika
37. Pardo Paulina
38. Pieniążek Kamila
39. Pieńkowska Patrycja
40. Polak Katarzyna
41. Polakowska Klaudia
42. Przestrzelska Natalia
43. Resko Paulina
44. Rogowska Katarzyna
45. Rybicka Beata
46. Siwik Jolanta
47. Szulc Milena
48. Trzaska Anna
49. Zalewska Jolanta
50. Zalewska Julia
51. Zalewska Magdalena
52. Zalewska Patrycja

Chłopcy

1. Baczewski Błażej
2. Baldachowski Wojciech
3. Drząszcz Krystian
4. Godlewski Adam
5. Gwiazdowski Przemysław
6. Jaczyński Rafał
7. Kaczyński Kamil
8. Karwowski Daniel
9. Kiełczewski Mateusz
10. Konstanty Mateusz
11. Kulesza Michał
12. Mieczkowski Rafał
13. Mikucki Tomasz
14. Mocarski Łukasz
15. Mocarski Paweł
16. Modzelewski Przemysław
17. Nieciecki Patryk
18. Niemyjski Łukasz
19. Olszewski Konrad
20. Patalan Arkadiusz
21. Popko Nazar
22. Rogowski Kamil
23. Rostkowski Michał
24. Sakowski Bartosz
25. Szmigiel Cezary Wojciech
26. Wszeborowski Mateusz
27. Zakrzewski Paweł
28. Żyliński Wiktor



Dziewczęta
1. Nowicka Paulina
2. Zduńczyk Renata
3. Biedrzycka Aleksandra
4. Łachacz Aleksandra
5. Wasilewska Aleksandra
6. Prusińska Arleta
7. Kryszczyńska Joanna
8. Krystowczyk Julia
9. Modzelewska Ida
10. Szypulska Krystyna
11. Bujnarowska Klaudia
12. Lemańska Kalina
13. Przyborowska Marzena
14. Kozioł Patrycja
15. Nitkiewicz Sylwia
16. Niedźwiecka Natalia
17. Szymanowska Emilia
18. Kowalska Kinga
19. Górska Julita
20. Serafin Patrycja
21. Sówka Aleksandra
22. Boryszewska Paulina
23. Łozińska Magdalena
24. Grabowska Izabela
25. Uścińska Dominika
26. Smoła Wiktoria
27. Witkowska Natalia

C
hłopcy
1. Waszkiewicz Kacper
2. Równy Jakub
3. Kruszewski Tomasz
4. Kosobudzki Rafał
5. Zduńczyk Tomasz
6. Modzelewski Piotr
7. Brzóska Radosław
8. Drężek Jakub
9. Stomski Karol
10. Matejkowski Jarosław
11. Milewski Damian
12. Leszczewski Paweł
13. Kryszczuk Hubert
14. Dymarczyk Adam
15. Gromek Borys
16. Nadolny Patryk
17. Pianka Paweł
18. Piątek Paweł
19. Bagiński Adrian

 
ostatnia akualizacja: 2017-08-23
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego