Nasz wolny czas - jak spędzamy czas kwarantanny? - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

„Nasz wolny czas - jak spędzamy czas kwarantanny?”


    Czas kwarantanny – to niespotykany czas. Wielu z nas odczuwa niepokój, smutek, samotność, nudę. Ale w miarę upływu czasu wszyscy dostosowujemy się do „nowej normalności”. Unikajmy krytykowania lub obwiniania siebie i innych, zamiast tego próbujmy przyjąć postawę eksperymentalną. Zastanówmy się każdego dnia lub tygodnia, zadając sobie pytanie – czego się nauczyłem? Co mogę spróbować? Jak ciekawie i twórczopotrafię zagospodarować swój czas wolny?
    Wychowanki grupy V przekazują Wam Koleżankii Koledzy pomysł na czas #zostańwdomu.W dniu 1 maja 2020 roku Martyna Śmiarowska,maturzystka z naszej grupy zaprosiła nas do wysłuchania jej wiersza podczas Open Mic, wydarzenia zorganizowanego na żywo na Instagramie.  Zainteresowanie wydarzeniem przerosło oczekiwanie organizatora. Młodzi ludzie zaprezentowali swoje własne wiersze. Opisują w nich swój świat- w prostych słowach o nieprostych sprawach, swoje emocje i rozterki, swoje radości i smutki. W najbliższym czasie planowane są kolejne tematyczne spotkania poetyckie Open Mic.
    Zapraszamy do obejrzenia Open Mic  i wysłuchania wiersza Martyny „Prosto w oczy”

https://drive.google.com/file/d/1k9pXeaxLN_McWKlmm8Swu93qAgwtijeF/view?fbclid=IwAR2byOfnLG3FAOTv9dQtWBjZ1ruznJr1RqKDg-U2ZkOYuIIOFSV3VI8FZLs

Barbara Szrajber
Opublikowano 06.05.2020 r.

cofnij

 
 
ostatnia akualizacja: 26.05.2024
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego