szlachetna paczka - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wolontariat

Wzięliśmy udział w akcji „Szlachetna Paczka”

2014 r.


    Społeczność Bursy Szkolnej Nr 1 w Łomży po raz pierwszy wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pomocy najuboższym „SZLACHETNA paczka”, organizowanej przez Stowarzyszenie „Wiosna”.
    Inicjatorem udziału w tym przedsięwzięciu było Koło Wolontariatu, działające w Bursie. Akcja trwała w dniach: 28.11.2013
06.12.2013 r. W niedzielę tj. 8 grudnia przygotowane paczki dostarczyliśmy do magazynu przy Centrum Katolickim w Łomży, skąd trafiły do wybranej przez nas rodziny. Zaangażowanie wychowanków i wszystkich pracowników Bursy przyniosło nieoczekiwane efekty przygotowaliśmy 6 paczek: żywność, środki czystości, odzież, zabawki i słodycze.
    Takie przedsięwzięcia uczą nie tylko empatii, współpracy, ale przede wszystkim bezinteresowności. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim darczyńcom otwartym na potrzeby innych. Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Otrzymaliśmy już podziękowanie rodziny za udzieloną pomoc. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.


Barbara Szrajber
Anna Janewicz

cofnij

 
ostatnia akualizacja: 26.05.2024
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego