Wycieczka do WSA w Łomży - 2015 - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Edukacja ekologiczna

Wycieczka do WSA w Łomży


    Dnia 29.05.2015 roku p. H. Żłobińska i p. J. Świderska w ramach działalności koła ekologicznego w Bursie Szkolnej Nr 1 w Łomży dla wychowanków zorganizowały wycieczkę do Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Odbywał się tam XIII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Piknik Naukowy pt.: „
TAJEMNICE ŻYWIOŁÓW: ZIEMI, WODY I SŁOŃCA”. Festiwal obejmował zajęcia edukacyjne. W tym roku Festiwal odbywał się pod hasłem „Świet(l)na inspiracja. Ekologia domowa i czysta energia”.
    Na stoisku Nadleśnictwa młodzież oddała zużyte baterie i otrzymała gadżety o tematyce ekologicznej. Wychowankowie obejrzeli również pokaz sztuk walki i samoobrony prezentowany przez studentów tej uczelni, których szkoli członek Grupy GROM. Wykład eksperta Leszka Tanasia - weterana misji pokojowych na temat „Magia czy kryminalistyka” był dla młodzieży bardzo ciekawy i pouczający.
    Młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat ekologii, poznać fizykę „na wesoło” oraz doświadczyć chemicznych eksperymentów przeprowadzonych przez studentki tej szkoły.

Opracowała:
J. Świderska

cofnij


 
 
ostatnia akualizacja: 16.06.2024
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego